Informacje
  • Kontakt

    Adres parafii:  

    43-426 Dębowiec, Simoradz, Plac Św. Jakuba Apostoła 4 
    tel: +48 33 856 21 27

    e-mail: kontakt@sw-jakub.pl

     

  • Msze Święte

    W Niedzielę i Święta

    800

    930 KRR

    1100 

    W Wielkim Poście; maju i październiku dodatkowo o 1530 


    Wtorek, Czwartek

    700

    Poniedziałek, Środa, Piątek

    1700 

    W Sobotę

    1700

Wizyta Duszpasterska w Simoradzu 2018/2019

Kolęda 2018-2019 » Wizyta Duszpasterska w Simoradzu 2018/2019

 

Kolęda Simoradz

30.01.2018 – 16.01.2019

 

Data

Godz.

Rodziny

Nazwy ulic

30. 12.

Niedziela

godz.

1400

Polak, Gabzdyl, Kasper, Jonkisz, Jonkisz, Kubicius, Kubicius, Staniek, Powada, Brojacz, Nawrat, Wawrzeczko, Drobek, Kroczak, Drobek, Łyżbicki, Bortliczek, Czupryna, Czupryna, Nawrat, Nawrat, Nawrat.

Dębina, Turystyczna,

Główna

05. 01.

Sobota

godz.

1000

Jałowiczor-Żbel, Jabłoński, Trombala,  Wieczorek, Król, Król, Błaszak, Maciejczek, Kubacki, Kubacki, Habdas, Dulewski, Zborowski, Zborowski, Piecha, Piecha, Piecha,

Kręta, Sienna, Zacisze, Dworkowa

06. 01.

Niedziela

godz.

1400

Moskała, Jałowiczor, Greń, Jałowiczor, Kocurek, Kocurek, Balcar, Balcar, Trzciński, Trembaczowski, Franek, Soczewica, Soczewica, Muras, Brachaczek, Curyło, Urbaś, Urbaś, Bożek, Urbaś, Kałuża, Kałuża  Legierski, Łata, Pałach.

Główna, Krajobrazowa

07.01.

Poniedziałek

godz.

1400

 

Zawada, Kuczera, Kocaj, Kobiela, Kobiela, Kobiela, Pieczonka, Drozd, Drozd, Figura, Chrapek, Kuczera, Durda, Polok, Polok, Lipsa, Drewniak, Drewniak, Drewniak, Cieślar, Habdas.

Główna

08.01.

Wtorek

godz.

1400

Woźniak, Woźniak, Danel, Hołota, Chwastek, Myalski, Mędrek, Bąk, Ochrana, Greń, Zając, Pytel, Pytel, Kliś, Gawron, Raczek, Kropka,  Homa, Kliś, Kliś

Osiedle

12. 01.

Sobota

godz.

1000

Kurek, Legierski, Moskała,, Moskała, Kuś, Kurek, Kurek, Jędralczyk, Niewdana, Dzięgiel, Pytel, Peć, Kubaczka, Kubaczka, Bzowski, Hampel, Kłósko, Szkucik, Szkucik, Pachuła, Rusin L., Rusin J., Rusin D., Rusin M.

Urocza, Długa, Podlesie, Kwiatowa

13. 01.

Niedziela

godz.

1400

Nawrat, Danel, Burejza, Wróbel, Pilch, Pilch, Wandzel, Niemiec, Lorek, Szkucik, Szkucik, Hejnowicz, Hejnowicz, Siekierka, Krupa, Danel, Piecha, Ciemała, Pieszka, Krala, Śmigiel, Kisiała, Kubicius, Kubicius, Polok, Nowoczek, Sawicki, Śledź, Gap, Derda, Faruga

Kwiatowa, Urocza, Kwiatowa

15.01.

Wtorek

godz.

1400

Zawadzki, Zawadzki, Bąk, Macura, Macura, Gradusiak, Siąkała, Balcar, Kubica, Tyła, Zawada, Żuk, Marszałek, Marek, Sterkowiec, Sterkowiec, Danel, Kałuża, Szkucik.

 

Górna

16.01.

Środa

godz.

1400

Głodkowski, Gawlas, Pochcioł, Dębosz, Kożdoń,  Filary, Wojtal, Macura, Wojtas, Worek, Zamarski, Masiuk, Tyła, Herda, Macura, Kaczmarczyk, Rakus, Słowiok, Duda, Figura,

 

Kasztanowa,

Sportowa

 

 

W niedzielę 20 stycznia -  kolęda dodatkowa