Informacje
  • Kontakt

    Adres parafii:  

    43-426 Dębowiec, Simoradz, Plac Św. Jakuba Apostoła 4 
    tel: +48 33 856 21 27 lub 503 107 065

    Kancelaria parafialna jest czynna
    w poniedziałki i piątki po wieczornej Mszy Św. do 19.00
    w środę od 17.00 do 17.30.



    e-mail: simoradzparafia@gmail.com

    Konto bankowe: 
    RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA
    ŚW. JAKUBA APOSTOŁA  SIMORADZ
    ING  77 1050 1083 1000 0022 1074 4708

     

  • Msze Święte

    W Niedzielę i Święta

    800

    1000

    1130 

    W Wielkim Poście; maju i październiku dodatkowo o 1530 


    Wtorek, Czwartek

    700

    Poniedziałek, Środa, Piątek

    1800 

    W Sobotę

    1800

Wizyta Duszpasterska w Iskrzyczynie 29.12.2019 – 12.01.2020

Kolęda 2019-2020 »  Wizyta Duszpasterska w Iskrzyczynie 29.12.2019 – 12.01.2020

Kolęda Iskrzyczyn

29.12.2019 – 12.01.2020

Data

Godz.

Rodziny

Nazwa ulic

29.12. Niedziela

Godz.1400

Markocki, Pietrzyk, Supłat, Wojtek, Hamza. Śniegoń J., Kalus, Bonczek, Strządała, Biegun, Biegun, Śniegoń H., Wach, Rzepiela, Rzepiela, Oleksy, Oleksy, Gawlas, Pietrzyk, Tomaszko, Żertka, Żertka, Szczypka, Gawlas, Gawlas, Zając.

Tarnawa

 

 

 

 

 

 

02.01

Czwartek

Godz.

15.00

Neniczka, Neniczka, Zubek, Nowoczek, Sobczak, Neniczka, Franek, Sławiński, Buchta, Biel, Kaczmarczyk, Śliż, Kaczmarczyk.

Przedszkolna

Wiejska

 

04.01

Sobota

Godz.

10.00

Gaszczyk, Staniek, Staniek, Matuszny, Matuszny, Hubczyk, Hubczyk, Kukuczka, Klose, Tłoczek, Bulandra, Bulandra, Mojeścik, Staniek, Herman, Kubicius, Żbel, Żbel.

 

 

Łagodna

06.01

Poniedziałek

Godz.

14.00

Krop, Pietrzyk, Bronny, Gill, Trzos, Janos, Biegun, Biegun, Pala, Stec, Śliż, Woźniak, Lekacz, Śliż, Śliż, Kurek, Gorgól, Stec, Szotek, Gill, Gill

Tarnawa

Sosnowa

 

 

 

 

07.01

Wtorek

Godz.

15.00

Macura, Wojnar, Sęk, Marek, Pierchała, Buchta, Gawlas, Rak, Rak, Kubik, Morawiec, Wojtek, Wojtek.

Ładna, Laskowa,

Przedszkolna

 

09.01

Czwartek

Godz.

15.00

Nowoczek, Stawowski, Kaźmierczak, Broda, Byrtek, Kuś, Kuś, Olszar, Siąkała, Błasiak, Kałuża, Stanieczek, Lipka, Staniek, Fijał, Wylężuch, Szczypka.

Mirów,

Halna

 

 

11.01

Sobota

Godz.

Kubok, Czernik, Gaszczyk, Korcz, Rak, Lizak, Niedoba, Juszczyk, Strzelczyk, Świńczyk, Kocur, Gill, Hulboj, Rzońca, Pierchała, Gruszczyk, Konior, Lempart, Lempart.

 

Mirów, Źródlana

12.01

Niedziela

Godz.

Urbaś, Sosna, Chmiel, Chmiel, Herman, Medwid, Medwid, Polaczek, Boruta, Pasterny, Pasterny, Staniek, Michalski, Cieńciała, Michalski, Grześka, Ciupka, Gąsior

Golina, Cytrynowa, Stroma, Wiejska, Okrężna