Informacje
  • Kontakt

    Adres parafii:  

    43-426 Dębowiec, Simoradz, Plac Św. Jakuba Apostoła 4 
    tel: +48 33 856 21 27

    e-mail: kontakt@sw-jakub.pl

     

  • Msze Święte

    W Niedzielę i Święta

    800

    930 KRR

    1100 

    W Wielkim Poście; maju i październiku dodatkowo o 1530 


    Wtorek, Czwartek

    700

    Poniedziałek, Środa, Piątek

    1700 

    W Sobotę

    1700

Wizyta Duszpasterska w Iskrzyczynie 2018/2019

Kolęda 2018-2019 » Wizyta Duszpasterska w Iskrzyczynie 2018/2019

Kolęda Iskrzyczyn

02.12.2018 – 29.12.2018

 

Data

Godz.

Rodziny

Nazwy ulic

02. 12.

Niedziela

godz.

1400

Lempart, Lempart, Konior, Gruszczyk, Pierchała, Rzońca, Hulboj, Gill, Kocur, Świńczyk, Strzelczyk, Juszczyk, Niedoba, Lizak, Rak, Korcz, Gaszczyk, Czernik, Kubok

Źródlana, Mirów

08. 12.

Sobota

godz.

1200

Chlubicki, Wojnar, Sęk, Sajdok, Marek, Pierchała, Buchta, Buchta, Gawlas, Rak, Rak, Sztefka, Kubik, Morawiec, Macura, Wojtek, Wojtek.

Ładna, Laskowa, Przedszkolna

09. 12.

Niedziela

godz.

1500

Gaszczyk, Staniek, Staniek, Matuszny, Matuszny, Hubczyk, Hubczyk, Kukuczka, Klose, Tłoczek, Staniek, Bulandra, Bulandra, Mojeścik, Herman, Kubicius, Żbel, Żbel

 

Łagodna

15. 12.

Sobota

godz.

1100

Neniczka, Neniczka, Zubek, Nowoczek, Sobczak,  Neniczka, Franek, Sławiński, Buchta, Grzeszczak, Kaczmarczyk, Śliż, Kaczmarczyk.

Przedszkolna,

Wiejska

16. 12.

Niedziela

godz.

1400

Krop, Pietrzyk, Bronny, Gill, Trzos, Janos, Biegun, Biegun, Stec, Śliź, Wożniak, Lekacz, Śliź, Kurek, Gorgól, Stec, Śliź, Szotek, Gill, Gill

Tarnawa, Sosnowa

27. 12.

Czwartek

godz.

1400

Markocki, Markocki, Pietrzyk, Supłat, Wojtek, Hamza. Śniegoń J., Kalus, Bonczek, Strządała, Biegun, Biegun, Śniegoń H., Wach, Rzepiela, Rzepiela, Oleksy, Oleksy, Gawlas, Pietrzyk, Tomaszko, Żertka, Żertka, Szczypka, Gawlas, Gawlas, Zając.

Tarnawa

28. 12.

Piątek

godz.

1400

Nowoczek, Stawowski, Kaźmierczak, Broda, Byrtek, Folwarczny, Kuś, Kuś, Siąkała, Błasiak, Kałuża, Stanieczek, Stanieczek, Lipka, Staniek, Fijał, Wylężuch, Szczypka.

Mirów, Halna

29. 12.

Sobota

godz.

1000

Urbaś, Sosna, Chmiel, Chmiel. Herman, Medwid, Medwid, Polaczek, Boruta, Pasterny, Pasterny, Michalski, Cieńciała, Michalski, Grześka, Ciupka, Gąsior

Golina, Cytrynowa, Stroma, Wiejska, Okrężna