Informacje
  • Kontakt

    Adres parafii:  

    43-426 Dębowiec, Simoradz, Plac Św. Jakuba Apostoła 4 
    tel: +48 33 856 21 27 lub 503 107 065

    Kancelaria parafialna jest czynna
    w poniedziałki i piątki po wieczornej Mszy Św. do 19.00
    w środę od 17.00 do 17.30.



    e-mail: simoradzparafia@gmail.com

    Konto bankowe: 
    RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA
    ŚW. JAKUBA APOSTOŁA  SIMORADZ
    ING  77 1050 1083 1000 0022 1074 4708

     

  • Msze Święte

    W Niedzielę i Święta

    800

    1000

    1130 

    W Wielkim Poście; maju i październiku dodatkowo o 1530 


    Wtorek, Czwartek

    700

    Poniedziałek, Środa, Piątek

    1800 

    W Sobotę

    1800

Wizyta duszpasterska Simoradz 30.11.2019 – 28.12.2019

Kolęda 2019-2020 » Wizyta duszpasterska Simoradz 30.11.2019 – 28.12.2019

 

Kolęda Simoradz

30.11.2019 – 28.12.2019

 

Data

Godz.

Rodziny

Nazwy ulic

30. 11.

Sobota

godz.

1000

Zawada, Kuczera, Kocaj, Kobiela, Kobiela, Kobiela, Pieczonka, Drozd, Drozd, Figura, Chrapek, Kuczera, Durda, Polok, Polok, Lipsa, Drewniak, Drewniak, Drewniak, Cieślar, Habdas.

Główna

01.12.

Niedziela

godz.

1400

Moskała, Jałowiczor, Greń, Jałowiczor, Kocurek, Kocurek, Balcar, Balcar, Trzciński, Trembaczowski, Franek, Soczewica, Soczewica, Muras, Brachaczek, Curyło, Urbaś, Urbaś, Bożek, Urbaś, Kałuża, Kałuża Legierski, Łata, Pałach.

Główna

Krajobrazowa

08. 12.

Niedziela

godz.

1500

Jałowiczor-Żbel, Jabłoński, Trombala, Wieczorek, Król, Król, Błaszak, Maciejczek, Kubacki, Kubacki, Habdas, Dulewski, Zborowski, Zborowski, Piecha, Piecha, Piecha,

Kręta

Sienna

Zacisze

Dworkowa

14.12.

Sobota

godz.

1000

 

Kurek, Legierski, Moskała, Moskała, Kuś, Kurek, Kurek, Jędralczyk, Niewdana, Dzięgiel, Pytel, Peć, Kubaczka, Kubaczka, Bzowski, Hampel, Kłósko, Pachuła, Rusin L., Rusin J., Rusin D., Rusin M.

Urocza

Długa

Podlesie

Kwiatowa

15.12.

Niedziela

godz.

1400

Nawrat, Danel, Burejza, Wróbel, Pilch, Pilch, Wandzel, Niemiec, Lorek, Szkucik, Szkucik, Hejnowicz, Hejnowicz, Siekierka, Krupa, Danel, Piecha, Ciemała, Pieszka, Krala, Śmigiel, Kisiała, Kubicius, Kubicius, Polok, Nowoczek, Sawicki, Śledź, Gap, Derda, Faruga

Kwiatowa, Urocza, Kwiatowa

21. 12.

Sobota

godz.

1000

Woźniak, Woźniak, Danel, Hołota, Chwastek, Myalski, Mędrek, Bąk, Ochrana, Berek, Greń, Zając, Pytel, Pytel, Kliś, Gawron, Raczek, Kropka, Homa, Kliś, Kliś

Osiedle

22. 12.

Niedziela

godz.

1400

Polak, Gabzdyl, Jonkisz, Jonkisz, Kubicius, Kubicius, Holeksa, Staniek, Powada, Nawrat, Czupryna, Bortliczek, Łyżbicki, Kroczak, Drobek, Wawrzeczko, Nawrat, Nawrat, Nawrat.

Dębina

Turystyczna

Główna

27.12.

Piątek

godz.

1400

Zawadzki, Zawadzki, Bąk, Macura, Macura, Gradusiak, Siąkała, Balcar, Kubica, Tyła, Zawada, Żuk, Marszałek, Marek, Sterkowiec, Sterkowiec, Danel, Kałuża, Szkucik.

 

Górna

28.12.

Sobota

godz.

1000

Głodkowski, Gawlas, Pochcioł, Dębosz, Kożdoń, Filary, Wojtal, Macura, Wojtas, Worek, Zamarski, Masiuk, Tyła, Herda, Macura, Kaczmarczyk, Rakus, Słowiok, Duda, Figura,

 

Kasztanowa,

Sportowa